April 2011

I'm no beauty queen , I'm just beautiful me .

11. april 2011 at 18:26 | Coco Frambolat |  Coco's Journal.
If she is not amazing , then tell me what she is. Go ahead , I'm waiting. And i guess i'll wait forever, because she is amazing. And you'll see it , buddy.
Miluju novou písničku Seleny Gomez (shdjf, ok , možná není tak strašně moc nová , ale já jí poprvé slyšela včera) " Who Says ". Nejsem Selenin biggest fan ( i když, v poslední době ráda sleduju Wizards of Waverly Place ) , její písničky jsou.. no, řeknu to takhle - Demi Lovato a její texty - no , Dem mám taky ráda, ale připadá mi, že každá její písnička je úplně stejná . Tak to u Sel není. Miluju Year without rain, Round and Round , Naturally , Falling Down , Tell me something i don't know, Who Says. A text Who Says mě naprosto dostal.

Víte, Selenu obdivuju. Nemusíte z ní šílet , abyste to uznali. Ačkoli je slavá , je to celebrita , jako jedna z mála hollywoodských hvězd mi připadá jako normální holka. Ačkoli mám radši Miley , moje nejoblíbenější hvězda , dkfjdksf , kdyby se přede mě postavily Miley a Selena , šla bych kamarádit spíš se Selenou . Jak jsem řekla, připadá mi víc jako normální holka a neměla bych strach se s ní začít bavit.


3 dny stará , hrozná , strašná . Neumím se hezky tvářit na samospoušť.

Sweethearts that make the blog world amazing

10. april 2011 at 17:57 | Coco Frambolat ♥

http:// Gabby

http:// Christine Diore

http:// Martinká <3

http:// Mikaela*

These girls aren't my friendly pages , they're just my friends i met through my last blog just-strawberry .

Hui , i'm back on blog.cz

10. april 2011 at 17:02 | Coco Frambolat , the princess |  Coco's Journal.

Sdfjgfkgjdl Justin.
Hely loves . <3
Znáte mě. No, alespoň někdo z vás. Doufám. Možná jste znali můj předchozí blog , http://just-strawberry.blog.cz . Dlouhou dobu jsem pobývala jen na tumbrlu , kde jsem pořád ( donutsandpancakes.tumbrl.com ) , ale - chyběl mi blog.cz . Už jednou jsem se na JS vrátila , nebylo to ale ono , chci začít odznova (vím , dobrý začátek , když uvádím , odkud jsem :D ) . Nevadí . Tenhle blog ale nebude s tématem fashion a beauty. Bude s tématem Caroline ( that's me , kidzz! :P ) , o mě , bude jako můj první blog . S tím rozdílem , že nebudu psát o tom , co jsme dneska dělali ve škole . Howgh.

So , i hope you'll like it here. xoxo

Contact

10. april 2011 at 16:55 | Coco Frambolat

oh dear. I look so fat here <>

skype: carolinebz614
icq: 617520993 ( Caroline Strawberry , usually )
looklet : Coco Frambolat